Jaro a léto 2011

9.-11.září 2011
Léto pomalu končí, a tak je čas zabývat se taky nadcházející hokejovou sezónou. O tomto víkendu proběhlo ostře sledované vysokohorské kondiční soustředění našeho týmu.
Zde vám přinášíme podrobnou zprávu z této náročné akce.
A tady je k vidění dostupná fotodokumentace..

3.září 2011
Je za námi další ročník volejbalového Babího léta. Letos se sjelo jen po 4 týmech, které si nádhernou, občas možná až příliš žhavou letní sobotu myslím docela užily. V dívčí kategorii se po strhujícím finále radoval VelMez, který udolal děvčata z Předklášteří až v tie-breaku v poměru 17:15. Na třetím místě skončila Bobrová a čtvré místo obsadily domácí volejbalistky.
I mezi muži vládl VelMez, ale i tady se rozhodlo až ve třetím setu. Druhou příčku zabrali Bobři PKS, v souboji o bronz pak zdolal domácí celek muže Chlumku.
Pár fotek ze soboty najdete na Rajčeti : [FOTOGALERIE].

30.července 2011
Už po patnácté bojovali v sobotu u rybníka fotbalisté o Mostišťský pohár. Svoji sílu podvrdili domácí borci, jejichž oba celky se spolu utkaly ve finále. Za vítězným Áčkem a druhým B-týmem vybojovala bronz Vídeň. Čtvrté skočily Martinice, páté byly Bory a šestou příčku obsadil na poslední chvíli poslepovaný mančaft, hrající pod hlavičkou Štěpánova.
Fotky z turnaje najdete na Martyho foto webu : [FOTOGALERIE].

22.května 2011
Slunečné nedělní odpoledne patřilo v Mostištích těm nejmenším. Náš sportovní klub ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Velké Meziříčí pro ně uspořádal už tradiční zábavné odpoledne. Více než dvouhodinový převážně soutěžní program zpestřilo závěrečné vystoupení velkomeziříčských profesionálních hasičů.
Fotky z neděle : [FOTOGALERIE].

21.května 2011
V sobotu v našem sportovním areálu proběhl další ročník jarního volejbalového turnaje smíšených družstev. Tentokrát se zúčastnilo 11 družstev. Po horkém dni přišlo skutečné vyvrcholení ve finále, po němž se radoval VelMez, kterému se podařilo až v tie-breaku udolat celek PKS okna. Třetí místo obsadil Měřín. Za nimi se seřadila následující družstva : Chlumek, Mostiště, Předkláštěří, Oslavice, Křižanov, Bobři Bobrová, Žďárec a Majda Team.
Fotky ze soboty : [FOTOGALERIE].