Jaro a léto 2010

4.září 2010
První poprázdninová sobota patřila zase volejbalovému Babímu létu. Tentokrát všechny od rána sužoval déšť, hrát se začalo skoro s dvouhodinovým zpožděním, ale nakonec se všechno přece jen rozběhlo a odpoledne na nás dokonce na chvilku bliklo i sluníčko. Utkalo se pět ženských a pět mužských družstev. Děvčata hrála na tradičním hřišti u parketu, pánové využili náš nově otevřený kurt s umělým povrchem. První místo si v obou kategoriích nakonec vybojoval VelMez.
Pár fotek je tady [FOTOGALERIE].

28.srpna 2010
Po letech diskusí a dohadů jsme se konečně dočkali. V sobotu byl v Mostištích slavnostně otevřen tenisový kurt. Ve sportovním areálu už od rána probíhal další ročník Mostišťského nohecu, prase se peklo a pivo teklo. Odpoledne to doplnil doprovodný program pro nejmenší a i když počasí nebylo úplně ideální, sešlo se hřišti dost návštěvníků.
Ještě k tomu Nohecu. Letos hrálo devět družstev. V dramatickém finále, které zcela ovládl klan Burianů, bylo úspěšnější trio BBB, druzí skončili Buráci a bronz patřil fousaté sestavě STS.
Fotky ze soboty [FOTOGALERIE].

31.července 2010
Za ideálního počasí proběhl v sobotu 14.ročník fotbalového turnaje O Mostišťský pohár. První místo obhájil silný domácí A-tým, který ve finále přehrál překvapení turnaje z Martinic. V souboji o bronz uspěly Bory a na domácí rezervu zbyla čtvrtá příčka. Pátá skončila Vídeň a šesté místo obsadil poskládaný celek hrající pod hlavičkou Štěpánov. Králem střelců se s třinácti góly stal Vlasta Beran z domácího áčka.
Přikládám pár fotek, které jsme v sobotu na hřišti nacvakali [FOTOGALERIE].
Další fotografie ze soboty [FOTOGALERIE 2] a [FOTOGALERIE 3] nám poskytl pan Prajer.