Zima 2003 - 2004

Sedmá hokejová sezóna byla dlouhá. Delší než všechny předchozí. Zahájili jsem ji společným tréninkem 3.října 2003 na velkomeziříčském zimním stadionu a do 6.března 2004 jsme absolvali 19 soutěžních utkání a dalších 19 tréninků a tréninkových zápasů.
Vstup do okresního přeboru nám tentokrát nad očekávání vyšel. Po důležitém vítězství nad Gremisem jsme jako jediní na ledě porazili bítešské béčko a po polovině základní části jsme s dvanácti body vedli průběžné pořadí skupiny B. Do situace ve skupině letos bohužel výrazně promluvily i verdikty Sportovně technické komise. Loni nejúspěšnější celek naší skupiny, Velká Bíteš B měl letos problémy spíše sám se sebou a po čtyřech kontumačních porážkách rychle ztratil semifinálové vyhlídky. Vůbec nejlépe zahájil soutěž Měřín, jenže po pěti kolech se úspěšná šňůra přetrhla a i měřínští postupně vyklidili čelní příčky. Svoji sílu opět potvrdil Gremis, který už do soutěže vstoupil jako samostatný klub a krok s námi dlouho držel také Netín, který po několika hubených letech zaznamenal výrazný vzestup. Ve druhé polovině základní části jsme v soubojích s oběma svými pronásledovateli uspěli a s přehledem si zajistili první místo ve skupině.
I nadstavbu jsme zahájili vítězně, bohužel k odvetným zápasům už jsme se nedokázali sejít v plné síle, a tak se po třetím semifinálovém utkání radoval z postupu silný celek HC Reinpo. Na závěr sezóny jsme ještě v přímém souboji s Gremisem vybojovali konečné třetí místo a potvrdili tak pro tento rok pozici nejlepšího mužstva velkomeziříčské skupiny.

Podrobné informace k zimě 2003-2004 najdete v následujících dokumentech :
Nástěnka ze zimy 2003 - 2004
Zápasy skupiny A
Zápasy skupiny B
Tabulka skupiny A
Tabulka skupiny B
Zápasy nadstavbové části
Konečné pořadí
Zakončení sezóny