Léto 2001 : Nástěnka

28.července 2001
Za účasti mužstev z Martinic, Měřína, Vídně, Mostišť a obhájce prvenství SLZA Velké Meziříčí proběhl pátý ročník fotbalového turnaje O Mostišťský pohár. V příšerném vedru jsme dělali co jsme mohli, ale poslední jsme zase nebyli. Možná příště ...

13.července 2001
Byla zpřístupněna nová verze našich stránek. Kromě některých změn rázu více či méně kosmetického, které by měly mimo jiné urychlit načítání, byla částečně pozměněna i jejich organizace. Konečně jsem dal dohromady archiv poslední hokejové sezóny, no a další novinky určitě postřehnete sami. Svoje návrhy, připomínky a vzkazy můžete samozřejmě i nadále posílat na náš e-mail.

2.června 2001
V mostišťském sportovním areálu proběhl fotbalový turnaj velkomeziříčských stavebních firem.

25.května 2001
Z pěkného travnatého hřiště v Žirovnici jsme si přivezli první vítězství. Vyhráli jsme 3:1, což zřejmě nejvíc překvapilo nás samotné. Byl to pohodový výlet s fotbalem, pivním posezením a jednou restaurační zastávkou na zpáteční cestě.

13.května 2001
Z prvenství našich hokejistů na MS se stává velmi pěkná TRADICE. Poslední zápasy jsme vesměs sledovali společně v boudě na hřišti a když v neděli večer David Moravec definitivně típnul finské naděje, slavilo se samozřejmě i v Mostištích.

30.dubna 2001
Poseděli jsme, popili a zazpívali si. U nás tomu říkáme pálení čarodějnic.

29.dubna 2001
Za pěkného počasí proběhla v Mostištích tradiční pouť. Opět jsme v boudě u parketu pečovali o žíznivé poutníky.

28.dubna 2001
Pořádali jsme Pouťovou zábavu v KD ve Vídni.